trala

 

NOVĚ PRO VÁS OTEVÍRÁM DALŠÍ ROČNÍK ŠKOLY SEBELÁSKY!

 

Její běh začíná 23.04.2018

Podceňujete se? Nelíbíte se sami sobě? Nevěříte si? 

Srovnáváte se s ostatními? Často závidíte nebo žárlíte?

Bojíte se říct svůj názor, prosadit se a říkat "ne", abyste neublížili anebo vás pak neodmítli? 

NEBO

Chováte se jako ředitel/ka zeměkoule, máte od všech dveří klíče a neumíte říkat “nevím”?

Snažíte se působit silní a nad věcí a skrýváte své skutečné pocity?

Často radíte a poučujete? Soudíte a hodnotíte druhé

JSEM LUCIE KOLAŘÍKOVÁ A ZVU VÁS I LETOS

DO ONLINE ŠKOLY SEBELÁSKY!

 

Hlavním cílem Školy sebelásky je prohloubení vnímavosti a vědomé pozornosti vůči sobě samým, což potřebují ženy stejně jako muži. Proto je Škola sebelásky UNI sex.  Zdravý vztah k sobě pak z vědomé pozornosti automaticky vyplyne.

Vydejte se se mnou na cestu k nejdůležitějšímu vnitřnímu stavu na světě - UPŘÍMNÉMU A ZDRAVÉMU SEBEPŘIJETÍ. 

Jmenuji se Lucie Kolaříková a mám dobrou kvalifikaci v tom, co druhé učím - vím, jaké je nemít se ráda, i jak se to postupně naučit. Když jsem se ve 22 letech začala vědomě sebelásku učit a rozvíjet, používala jsem cvičení a informace, které jsou obsahem i dnešní Školy sebelásky.

Tenkrát jsem cítila, že své strachy, pocity méněcennosti a hlubokou nejistotu v životě může vyléčit, když k sobě přestanu být tak tvrdě kritická, začnu mít pochopení pro své chyby a nedokonalost, naučím se na sobě nacházet pozitiva a krásu, dovolím si žít spontánněji a budu více naslouchat svým potřebám.

Když jsem přemýšlela, jak to konkrétně dělat, vymyslela jsem dlouhou řadu praktických metod a cvičení a ta se stala součástí mého každodenního života. Nefungovalo to hned, není snadné přeučit se způsoby zacházení se sebou, které jsem si z dětství nesla. Ale po čase přicházely výsledky.

Ta obrovská úleva, že jsem v pořádku, taková, jaká jsem, že můžu v životě hledat to své, hrát si a přitom zažívat úspěchy i neúspěchy, za které si sama ponesu zodpovědnost, ta svoboda otevřít své srdce lásce a přestat se úzkostně chránit před citovými zraněními, ta radost moci se živit tím, co mě opravdu baví a uvolněnost ve volbě přátel do života - to je jen část toho, co mi sebeláska přinesla. Můj život se nestal dokonalým a růžovým, ale je bohatý a každý den za něj děkuji.

A v roce 2011, po letech práce se sebou jsem dostala velkou chuť to vyprávět druhým. Viděla jsem, že je příliš mnoho lidí stejně bezradných, jako jsem bývala i já a věřila jsem, že i oni to mohou změnit.

Tak vznikla má práce se sebeláskou - kniha, živé semináře a ONLINE ŠKOLA SEBELÁSKY.

Učení sebelásce je krásná cesta životem, která má konec asi až na smrtelné posteli. Dovolte mi, abych vás částí vaší cesty sebelásky provedla, ať jste úplně na začátku, nebo už poklad sebelásky znáte.

KDYŽ PŘIJÍMÁME SAMI SEBE, KDYŽ SE MÁME OPRAVDU RÁDI:

 • tvoříme zdravé vztahy sami se sebou a přijímáme a ctíme lidi okolo sebe
 • dokážeme uvolněně následovat a žít své názory, touhy a přání
 • přirozeně přijímáme sebe jako celek - tělo, pocity, myšlenky, chyby, atd.
 • vnímáme jedinečnost svou i druhých , a tak přestáváme závidět, protože není co
 • uvědomujeme si své kvality v našich různých životních rolích - např. jako partner, rodič, milenec
 • přejeme sobě i druhým úspěch, dokážeme upřímně podporovat

ODMÍTÁTE SAMI SEBE? PAK DOKÁŽETE I OPAK!

TÉMATA ŠKOLY SEBELÁSKY

1. TÝDEN - OSLAVA TĚLA

Naše tělo je náš domov. Je to jediné tělo, které máme. Jeho zdraví a krása souvisí s tím, jaký k němu máme vztah. Tělo je také kronika, je zde zapsaná každá starost i radost, každá vráska. Úctu a lásku si zasluhuje tělo mladé i staré. Neexistuje ošklivé tělo, existují ale nemilovaná těla. Vnímavost a přijetí působí na tělo balzám.

2. TÝDEN - VNÍMÁNÍ A OCENĚNÍ VLASTNÍCH SCHOPNOSTÍ

Je běžné si vyčítat chyby a nešikovnost a své schopnosti a úspěchy brát jako samozřejmost. Když si začneme více všímat svých kvalit, dostaneme denně mnoho důvodů pro uznání sebe samých a začneme se tak vnímat pravdivěji. Přestaneme podléhat zbytečné sebekritice, ale také přestaneme strkat hlavu do písku a převezmeme zdravou zodpovědnost za své chyby a přešlapy. Pro obojí je základem sebeláska.

3. TÝDEN - LÁSKA PRO VNITŘNÍ DÍTĚ

Jsme přirozeně kreativní, zranitelní, emocionální, živelní a máme své potřeby. To jsou vlastnosti našeho vnitřního dítěte a obvykle jsou výchovou potlačené a pokroucené. Sblížení s vnitřním dítětem vede k hlubokému sebepoznání a uvolnění velkého množství životní energie, kterou schováváme za umělými maskami. Také je možné se díky lásce k vnitřnímu dítěti zbavit zbytečné vzdorovitosti, dětinskosti a sebestřednosti a konečně dospět a žít zdravě své přirozeně dětské kvality. Odměnou je přirozenost, spokojenost a obyčejná radost ze života.

4. TÝDEN - PROBUZENÍ KRÁLOVSKÉHO JÁ

Chcete se v životě cítit jako král/královna, nebo jako sluha/služebná? Kdo kraluje, vládne svému životu. A kdo jiný by měl svému životu vládnout, než každý sám? Jsme samostatné bytosti s hlubokou vnitřní silou a schopností udělat ze života to nejlepší. Budeme se učit sedět na svém trůnu, vést svůj vlastní život k rozkvětu a spokojenosti a respektovat způsoby kralování druhých lidí v jejich životech. Přijměte své sebevědomé a respektující Já.

5. TÝDEN - TÝDEN NADHLEDU A ZDRAVÉHO ODSTUPU

Jestli se už dlouho koupete v problému, je třeba najít nadhled, ať ho vidíte z jiné perspektivy. Nadhled, zdravý odstup a umět se svému dramatu zasmát - to jsou metody, které pomohou rozvíjet sebereflexi, moudrost, zodpovědnost za svůj život a radost ze života. Každý náš problém je tu jen proto, abychom se z něj něco naučili a šli dál. Nejtěžší bývá odpoutat se od něj a skutečně jít dál. Proto jsou tu humor a nadhled.

6. TÝDEN - PLYNUTÍ V PROUDU ŽIVOTA

Jsme zvyklí řídit náš život hlavou a svými očekáváními. Přitom, když věci necháme plynout, jak samy chtějí, život nám v důsledku přinese nejedno zajímavé překvapení. Když nebudete zlobit 🙂, zůstaneme spolu ve Škole sebelásky ještě o týden déle a prozkoumáme, jaké to je jenom BÝT a nic neřešit.

 

CO VŠECHNO V RÁMCI ŠKOLY ZÍSKÁTE?

 • 5 týdnů rozdělených na 5 klíčových témat sebelásky
 • 7 poslechových meditací, 15 video nahrávek a 20 praktických cvičení, vše jednoduché a sestavené tak, abyste si vytvořili nové denní návyky
 • přístup do Facebookové skupiny, kde budete moci sdílet vaše pocity, pokroky a vzájemně se inspirovat
 • Škola sebelásky vám zůstane NAPOŘÁD

 

MYSLÍTE TO SE SEBELÁSKOU OPRAVDU VÁŽNĚ A CHCETE

ZE ŠKOLY SEBELÁSKY ČERPAT JEŠTĚ MNOHO LET?

 

Přihlaste se rovnou do PRÉMIOVÉ Školy sebelásky!

...ve které NAVÍC dostanete:

 • vstup na živý seminář Sebeláska v hodnotě 1890 Kč ZDARMA
 • cenné informace a tipy od dalších expertů v 5ti bonusových videích - ke každému týdnu jedno! O Těle s Janou Maškovou Zimolovou, O Schopnostech a talentech s Martinem Černohorským, o Vnitřním dítěti se Silvií Šabackou, 4. týden o Vnitřním královi/královně si pro vás necháme jako překvapení a 5. týden bude o Nadhledu mluvit Bohdana Kabátová
 • 5 webinářů - každý týden jeden, kde odpovídám na vaše otázky k tématu týdne - VŘELE DOPORUČUJÍ ABSOLVENTI jako nejdůležitější doprovodnou část celé Školy sebelásky
 • Minikurz ke strachu ZDARMA - protože snižování strachu dává více prostou pro lásku
 • PŘEKVAPENÍ v podobě mnou vlastnoručně vyrobeného dárku

Člověk potřebuje pro integrování změny minimálně 21 dní. Škola sebelásky je o 14 dní delší, ať jsou vaše změny hlubší a máte čas na ukotvení nových návyků. Po 35 dnech se sice nedostanete do sebeláskového sedmého nebe, ale už budete dobře vědět, jak na to a nebude pro vás cesty zpět.

CO VÁM ŠKOLA SEBELÁSKY DÁ?

 • nové návyky, díky kterým budete šťastnější
 • pochopení, jak vystupovat z pastí svých kritických myšlenek a ukotvovat nové - laskavé a uvolněné
 • zvýšení pravé sebedůvěry, která se přirozeně projeví ve všech oblastech života - práci, partnerství, výchově, atd.
 • prohloubení láskyplného vztahu k sobě samým a rozloučení se s přehnanou tvrdostí
 • mnoho inspirace k pěstování lásky, úcty a zdravého respektu k tomu nejbližšímu člověku - k sobě
 • prozření a inspiraci, jak pěstovat skutečnou hloubku a lásku s vašimi blízkými. Protože jen to, co dáváme sobě, dokážeme dát i druhým.

ABSOLVENTKY O ŠKOLE ŘEKLY...

"Škola sebelásky mi změnila život, samozřejmě k lepšímu. Jsem až v šoku, jak málo někdy stačí. Už druhý týden jsem se nepoznávala a myslím, že i manžel se nestačí divit, a jsme vlastně oba šťastní, že se tato proměna stala. Děkuju mockrát za otevření nové cesty s láskou a vděčností."

Janaúčastnice Školy sebelásky

"Prohlubováním sebelásky jsem přijala svou jinakost. Již nemám strach ji vyjádřit. Když vidím, že něco nefunguje, neváhám zkusit to jinak. Přijala jsem i odlišnost ostatních lidí. Nechávám jim jejich volbu. Uvolnilo mě to, zpomalilo. Tím se uvolnily i mé vztahy. Náhle se setkávání stávají zábavnějšími, protože už nemám potřebu rozebírat určitá témata a řešit v sobě stále dokola, co si o mě druzí myslí."

Petraúčastnice Školy sebelásky

Škola sebelásky mi ukázala moji životní cestu. Naučila jsem se v ní více přijímat svoje tělo a svoji ženskost - to byl velký krok. Kromě toho jsem hodně začala pracovat se svým vnitřním dítětem, které na to dlouho čekalo a díky Škole sebelásky, kde to celé začalo, jsem ho postupně vyživila a zacelila mnoho jeho zranění. Cvičení ze Školy jsem opravdu zařadila do svých každodenních činností a dávám si díky nim najevo, že si sebe vážím. Je to už téměř dva roky, co jsem Školu sebelásky absolvovala, ale musím říct, že se k ní stále ráda vracím. Naprosto nadšená jsem byla z webinářů, které pro mě byly vrcholem každého týdne. Nikdy jsem se nezapomněla zeptat a vždy jsem se těšila na Lucčinu odpověď. Po každém webináři jsem měla radostný pocit, že jsem v pořádku taková jaká jsem, a to mi dalo sílu a chuť jít dál i přesto, že jsem zažívala jedno ze svých nejtěžších období života. Škola sebelásky pro mě byla ohromným pomocníkem a Lucka v ní opravdovou velkou kamarádkou a já bych ji doporučila každému, kdo se touží více poznat, chce mít něžnější vztah k sobě samému a má chuť se mít opravdu rád.

Martinaúčastnice Školy sebelásky

KOLIK ŠKOLA STOJÍ?

Základní verze
1.990 Kč
Škola sebelásky v její základní podobě
celkem15 videí, 20 praktických cvičení a 7 audionahrávek
přístup do uzavřené Facebookové skupiny

NABÍZÍME GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ

 • protože nechci, aby pro vás byly peníze překážkou, rozhodla jsem se pro 100% vrácení peněz
 • pokud během prvních dvou týdnů kurzu zjistíte, že informace, které ode mě dostanete, nejsou pro vás nebo na vás nefungují cvičení, která jsou obsahem kurzu - bez ptaní vám peníze vrátím zpět