2. KVĚTNA zahajuji

8. ROČNÍK ŠKOLY SEBELÁSKY!

Vaše Lucie Kolaříková

Bojíte se stát ve své síle? Nedůvěřujete sami sobě? Neumíte říkat “ne”?

NEBO

Toužíte po moci? Nedůvěřujete druhým? Neznáte slovo “nevím”?

Podceňování i přeceňování vás vzdaluje od života.

Prokousejte se ke svému autentickému Já

VE ŠKOLE zdravé SEBELÁSKY

CO O ŠKOLE ŘEKLA JANA?

"Škola sebelásky mi změnila život, samozřejmě k lepšímu. Jsem až v šoku, jak málo někdy stačí. Už druhý týden jsem se nepoznávala a myslím, že i manžel se nestačí divit, a jsme vlastně oba šťastní, že se tato proměna stala. Děkuju mockrát za otevření nové cesty s láskou a vděčností."

Janaúčastnice Školy sebelásky

CO VÁM ŠKOLA SEBELÁSKY DÁ?

 • nové návyky, díky kterým budete šťastnější
 • méně sebekritiky, více laskavých a uvolněných myšlenek
 • zvýšení pravé sebedůvěry, díky které rádi projevíte svou krásu a sílu
 • prohloubení lásky a soucitu k sobě samým
 • mnoho inspirace k pěstování lásky, úcty a zdravého respektu k tomu nejbližšímu člověku - k sobě
 • více lásky, soucitu a otevřenosti vůči druhým. Protože jen to, co dáváme sobě, dokážeme dát i druhým.

Jmenuji se Lucie Kolaříková a mám dobrou kvalifikaci v tom, co druhé učím - vím, jaké je nemít se ráda, i jak se to postupně naučit. Když jsem se ve 22 letech začala vědomě sebelásku učit a rozvíjet, používala jsem cvičení a informace, které jsou obsahem i dnešní Školy sebelásky.

Tenkrát jsem cítila, že své strachy, pocity méněcennosti a hlubokou nejistotu v životě může vyléčit, když k sobě přestanu být tak tvrdě kritická, začnu mít pochopení pro své chyby a nedokonalost, dovolím si žít spontánněji a budu více naslouchat svým potřebám.

Když jsem přemýšlela, jak na to, vytvořila jsem dlouhou řadu praktických metod a cvičení, která se stala součástí mého života. Změny nepřišly hned, nebylo tak snadné naučit se o sobě smýšlet hezky a chovat se k sobě s úctou, když jsem to předtím neuměla. Ale po čase výsledky přišly a bylo to super.

Taková úleva, že jsem dost dobrá! V pořádku, taková, jaká jsem! A díky tomu jsem najednou mohla - být úspěšná, spokojená, otevřená lásce, odvážná, ochotná nastavit si hranice. Můj život se nestal dokonalým a růžovým, ale jsem v něm sama sebou.

A v roce 2011, po letech práce se sebou jsem dostala velkou chuť to sdílet s druhými. Viděla jsem, že je příliš mnoho lidí stejně bezradných, jako jsem bývala já a věřila jsem, že i oni se mohou cítit dobře.

Tak vznikla má práce se sebeláskou - kniha, živé semináře a ONLINE ŠKOLA SEBELÁSKY.

Dovolte mi, abych vás provedla kouskem vaší cesty a předala vám vše, co vím právě ke zdravé sebelásce.

TÉMATA ŠKOLY SEBELÁSKY

1. TÝDEN - OSLAVA TĚLA

Naše tělo je náš domov. Je to jediné tělo, které máme. Jeho zdraví a krása souvisí s tím, jaký k němu máme vztah. Tělo je také kronika, je zde zapsaná každá starost i radost, každá vráska. Úctu a lásku si zasluhuje tělo mladé i staré. Neexistuje ošklivé tělo, existují ale nemilovaná těla. Vnímavost a přijetí působí na tělo balzám.

2. TÝDEN - VNÍMÁNÍ A OCENĚNÍ VLASTNÍCH SCHOPNOSTÍ

Je běžné si vyčítat chyby a nešikovnost a své schopnosti a úspěchy brát jako samozřejmost. Když si začneme více všímat svých kvalit, dostaneme denně mnoho důvodů pro uznání sebe samých a začneme se tak vnímat pravdivěji. Přestaneme podléhat zbytečné sebekritice, ale také přestaneme strkat hlavu do písku a převezmeme zdravou zodpovědnost za své chyby a přešlapy. Pro obojí je základem sebeláska.

3. TÝDEN - LÁSKA PRO VNITŘNÍ DÍTĚ

Jsme přirozeně kreativní, zranitelní, emocionální, živelní a máme své potřeby. To jsou vlastnosti našeho vnitřního dítěte a obvykle jsou výchovou potlačené a pokroucené. Sblížení s vnitřním dítětem vede k hlubokému sebepoznání a uvolnění velkého množství životní energie, kterou schováváme za umělými maskami. Také je možné se díky lásce k vnitřnímu dítěti zbavit zbytečné vzdorovitosti, dětinskosti a sebestřednosti a konečně dospět a žít zdravě své přirozeně dětské kvality. Odměnou je přirozenost, spokojenost a obyčejná radost ze života.

4. TÝDEN - PROBUZENÍ KRÁLOVSKÉHO JÁ

Chcete se v životě cítit jako král/královna, nebo jako sluha/služebná? Kdo kraluje, vládne svému životu. A kdo jiný by měl svému životu vládnout, než každý sám? Jsme samostatné bytosti s hlubokou vnitřní silou a schopností udělat ze života to nejlepší. Budeme se učit sedět na svém trůnu, vést svůj vlastní život k rozkvětu a spokojenosti a respektovat způsoby kralování druhých lidí v jejich životech. Přijměte své sebevědomé a respektující Já.

5. TÝDEN - TÝDEN NADHLEDU A ZDRAVÉHO ODSTUPU

Jestli se už dlouho koupete v problému, je třeba najít nadhled, ať ho vidíte z jiné perspektivy. Nadhled, zdravý odstup a umět se svému dramatu zasmát - to jsou metody, které pomohou rozvíjet sebereflexi, moudrost, zodpovědnost za svůj život a radost ze života. Každý náš problém je tu jen proto, abychom se z něj něco naučili a šli dál. Nejtěžší bývá odpoutat se od něj a skutečně jít dál. Proto jsou tu humor a nadhled.

6. TÝDEN - PLYNUTÍ V PROUDU ŽIVOTA

Jsme zvyklí řídit náš život hlavou a svými očekáváními. Přitom, když věci necháme plynout, jak samy chtějí, život nám v důsledku přinese nejedno zajímavé překvapení. Když nebudete zlobit 🙂, zůstaneme spolu ve Škole sebelásky ještě o týden déle a prozkoumáme, jaké to je jenom BÝT a nic neřešit.

 

CO VŠECHNO V RÁMCI ŠKOLY ZÍSKÁTE?

 • 5 týdnů rozdělených na 5 klíčových témat sebelásky
 • 7 poslechových meditací, 15 video nahrávek a 20 praktických cvičení, vše jednoduché a sestavené tak, abyste si vytvořili nové denní návyky
 • přístup do Facebookové skupiny, kde budete moci sdílet vaše pocity, pokroky a vzájemně se inspirovat
 • Škola sebelásky vám zůstane NAPOŘÁD

 

Existuje i PRÉMIOVÁ ŠKOLA SEBELÁSKY, ve které dostanete mnohem víc

 

 • vstup na živý seminář Sebeláska v hodnotě 1890 Kč ZDARMA
 • Pět bonusových videí a cenná cvičení od dalších pěti expertů. - 1.týden Jana Mašková Zimolová, 2.týden Martin Černohorský, 3. týden Silvie Šabacká, 4. týden Jan Nammo Bradáček a 5. týden Bohdana Kabátová
 • 5 webinářů - každý týden jeden, kde odpovídám na vaše otázky k tématu týdne - VŘELE DOPORUČUJÍ ABSOLVENTI jako nejdůležitější doprovodnou část celé Školy sebelásky
 • Minikurz ke strachu ZDARMA - protože snižování strachu dává více prostou pro lásku
 • Zbrusu nové CD "Sebeláska - Audiolék pro ženskou duši"

Člověk potřebuje pro integrování změny minimálně 21 dní. Škola sebelásky je o 14 dní delší, ať jsou vaše změny hlubší a máte čas na ukotvení nových návyků.

CO JEŠTĚ ŘEKLI O ŠKOLE?

"Prohlubováním sebelásky jsem přijala svou jinakost. Již nemám strach ji vyjádřit. Když vidím, že něco nefunguje, neváhám zkusit to jinak. Přijala jsem i odlišnost ostatních lidí. Nechávám jim jejich volbu. Uvolnilo mě to, zpomalilo. Tím se uvolnily i mé vztahy. Náhle se setkávání stávají zábavnějšími, protože už nemám potřebu rozebírat určitá témata a řešit v sobě stále dokola, co si o mě druzí myslí."

Petraúčastnice Školy sebelásky

Škola sebelásky mi ukázala moji životní cestu. Naučila jsem se v ní více přijímat svoje tělo a svoji ženskost - to byl velký krok. Kromě toho jsem hodně začala pracovat se svým vnitřním dítětem, které na to dlouho čekalo a díky Škole sebelásky, kde to celé začalo, jsem ho postupně vyživila a zacelila mnoho jeho zranění. Cvičení ze Školy jsem opravdu zařadila do svých každodenních činností a dávám si díky nim najevo, že si sebe vážím. Je to už téměř dva roky, co jsem Školu sebelásky absolvovala, ale musím říct, že se k ní stále ráda vracím. Naprosto nadšená jsem byla z webinářů, které pro mě byly vrcholem každého týdne. Nikdy jsem se nezapomněla zeptat a vždy jsem se těšila na Lucčinu odpověď. Po každém webináři jsem měla radostný pocit, že jsem v pořádku taková jaká jsem, a to mi dalo sílu a chuť jít dál i přesto, že jsem zažívala jedno ze svých nejtěžších období života. Škola sebelásky pro mě byla ohromným pomocníkem a Lucka v ní opravdovou velkou kamarádkou a já bych ji doporučila každému, kdo se touží více poznat, chce mít něžnější vztah k sobě samému a má chuť se mít opravdu rád.

Martinaúčastnice Školy sebelásky

Školu sebelásky je možné objednat už jen

do neděle 6. 5. 2018

KOLIK ŠKOLA STOJÍ?

Základní verze
1.990 Kč
Škola sebelásky v její základní podobě
celkem15 videí, 20 praktických cvičení a 7 audionahrávek
přístup do uzavřené Facebookové skupiny

KDYŽ SAMI SEBE OPRAVDU PŘIJÍMÁME:

 • tvoříme zdravé vztahy sami se sebou a přijímáme a ctíme lidi okolo sebe
 • dokážeme uvolněně následovat a žít své názory, touhy a přání
 • přirozeně přijímáme sebe jako celek - tělo, pocity, myšlenky, chyby, atd.
 • vnímáme jedinečnost svou i druhých , a tak přestáváme závidět, protože není co
 • uvědomujeme si své kvality v našich různých životních rolích - např. jako partner, rodič, milenec
 • přejeme sobě i druhým úspěch, dokážeme upřímně podporovat

NABÍZÍME GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ

 • Protože své práci 100% věřím, ráda nabízím 100% vrácení peněz. Ty, kteří to využili, bych spočítala na prstech jedné ruky.
 • Pokud během dvou týdnů kurzu zjistíte, že to není nic pro vás, nebo to nefunguje, obratem vám vrátím peníze zpět.