• Bojíte se okusit vlastní vnitřní sílu, která vibruje pod povrchem?
 • Nedokážete věřit skutečně sami sobě, i když po tom tajně toužíte?
 • Neumíte říct druhým "Ne", protože Vám to je nepříjemné?

NEBO

 • Máte nutkavou potřebu mít nad věcmi neustále kontrolu?
 • Pronásleduje Vás pocit, že nikomu nemůžete nikdy úplně věřit?
 • Bojíte se říci "Nevím", když se zrovna nechcete rozhodnout a potřebujete čas na rozmyšlenou?

Co když ode mě dostanete ten správný recept na spokojený a harmonický život? 

Získejte klíč ke svému skutečnému Já

VE ŠKOLE zdravé SEBELÁSKY

CO O ŠKOLE ŘÍKAJÍ JEJÍ ABSOLVENTI?

‚‚Škola sebelásky mi změnila život, samozřejmě k lepšímu. Jsem až v šoku, jak málo někdy stačí. Už druhý týden jsem se nepoznávala a myslím, že i manžel se nestačí divit, a jsme vlastně oba šťastní, že se tato proměna stala. Děkuju mockrát za otevření nové cesty s láskou a vděčností."

Janaúčastnice Školy sebelásky

‚‚Prohlubováním sebelásky jsem přijala svou jinakost. Již nemám strach ji vyjádřit. Když vidím, že něco nefunguje, neváhám zkusit to jinak. Přijala jsem i odlišnost ostatních lidí. Nechávám jim jejich volbu. Uvolnilo mě to, zpomalilo. Tím se uvolnily i mé vztahy. Náhle se setkávání stávají zábavnějšími, protože už nemám potřebu rozebírat určitá témata a řešit v sobě stále dokola, co si o mně druzí myslí."

Petraúčastnice Školy sebelásky

‚‚Škola sebelásky mi ukázala moji životní cestu. Naučila jsem se v ní více přijímat svoje tělo a svoji ženskost - to byl velký krok. Kromě toho jsem hodně začala pracovat se svým vnitřním dítětem, které na to dlouho čekalo a díky Škole sebelásky, kde to celé začalo, jsem ho postupně vyživila a zacelila mnoho jeho zranění. Cvičení ze Školy jsem opravdu zařadila do svých každodenních činností a dávám si díky nim najevo, že si sebe vážím. Je to už téměř dva roky, co jsem Školu sebelásky absolvovala, ale musím říct, že se k ní stále ráda vracím. Naprosto nadšená jsem byla z webinářů, které pro mě byly vrcholem každého týdne. Nikdy jsem se nezapomněla zeptat a vždy jsem se těšila na Lucčinu odpověď. Po každém webináři jsem měla radostný pocit, že jsem v pořádku taková jaká jsem, a to mi dalo sílu a chuť jít dál i přesto, že jsem zažívala jedno ze svých nejtěžších období života. Škola sebelásky pro mě byla ohromným pomocníkem a Lucka v ní opravdovou velkou kamarádkou a já bych ji doporučila každému, kdo se touží více poznat, chce mít něžnější vztah k sobě samému a má chuť se mít opravdu rád."

Martinaúčastnice Školy sebelásky

CO VÁM ŠKOLA SEBELÁSKY DÁ?

 • nové návyky, díky kterým budete šťastnější
 • méně sebekritiky, více laskavých a uvolněných myšlenek
 • zvýšení pravé sebedůvěry, díky které rádi projevíte svou krásu a sílu
 • prohloubení lásky a soucitu k sobě samým
 • mnoho inspirace k pěstování lásky, úcty a zdravého respektu k tomu nejbližšímu člověku - k sobě
 • více lásky, soucitu a otevřenosti vůči druhým. Protože jen to, co dáváme sobě, dokážeme dát i druhým.

Jmenuji se Lucie Kolaříková a mám dobrou kvalifikaci v tom, co druhé učím - vím, jaké je nemít se ráda, i jak se to postupně naučit. Když jsem se ve 22 letech začala vědomě sebelásku učit a rozvíjet, používala jsem cvičení a informace, které jsou obsahem i dnešní Školy sebelásky.

Tenkrát jsem cítila, že své strachy, pocity méněcennosti a hlubokou nejistotu v životě může vyléčit, když k sobě přestanu být tak tvrdě kritická, začnu mít pochopení pro své chyby a nedokonalost, dovolím si žít spontánněji a budu více naslouchat svým potřebám.

Když jsem přemýšlela, jak na to, vytvořila jsem dlouhou řadu praktických metod a cvičení, která se stala součástí mého života. Změny nepřišly hned, nebylo tak snadné naučit se o sobě smýšlet hezky a chovat se k sobě s úctou, když jsem to předtím neuměla. Ale po čase výsledky přišly a bylo to super.

Taková úleva, že jsem dost dobrá! V pořádku, taková, jaká jsem! A díky tomu jsem najednou mohla - být úspěšná, spokojená, otevřená lásce, odvážná, ochotná nastavit si hranice. Můj život se nestal dokonalým a růžovým, ale jsem v něm sama sebou.

A v roce 2011, po letech práce se sebou jsem dostala velkou chuť to sdílet s druhými. Viděla jsem, že je příliš mnoho lidí stejně bezradných, jako jsem bývala já a věřila jsem, že i oni se mohou cítit dobře.

Tak vznikla má práce se sebeláskou - kniha, živé semináře a ONLINE ŠKOLA SEBELÁSKY.

Dovolte mi, abych vás provedla kouskem vaší cesty a předala vám vše, co vím právě ke zdravé sebelásce.

JAKÁ TÉMATA VÁS VE ŠKOLE SEBELÁSKY ČEKAJÍ

1. TÝDEN - OSLAVA TĚLA

Naše tělo je náš domov. Je to jediné tělo, které máme. Jeho zdraví a krása souvisí s tím, jaký k němu máme vztah. Tělo je také kronika, je zde zapsaná každá starost i radost, každá vráska. Úctu a lásku si zasluhuje tělo mladé i staré. Neexistuje ošklivé tělo, existují ale nemilovaná těla. Vnímavost a přijetí působí na tělo jako balzám.

2. TÝDEN - VNÍMÁNÍ A OCENĚNÍ VLASTNÍCH SCHOPNOSTÍ

Je běžné si vyčítat chyby a nešikovnost a schopnosti a úspěchy brát jako samozřejmost. Když si začneme více všímat svých kvalit, dostaneme denně mnoho důvodů pro uznání sebe samých. Přestaneme podléhat zbytečné sebekritice, ale také nebudeme strkat hlavu do písku a převezmeme zodpovědnost za své chyby a přešlapy. Pro obojí je základem sebeláska.

3. TÝDEN - LÁSKA PRO VNITŘNÍ DÍTĚ

Jsme kreativní, zranitelní, emocionální, živelní a máme své potřeby. To jsou vlastnosti našeho vnitřního dítěte, které jsou ale obvykle potlačené a pokroucené výchovou. Sblížení s vnitřním dítětem vede k sebepoznání a uvolnění velkého množství životní energie. Díky lásce k vnitřnímu dítěti je možné se zbavit vzdorovitosti, sebestřednosti a konečně dospět. Odměnou je přirozenost, spokojenost a obyčejná radost ze života.

4. TÝDEN - PROBUZENÍ KRÁLOVSKÉHO JÁ

Chcete se v životě cítit jako král/královna, nebo jako sluha/služebná? Kdo kraluje, vládne svému životu. A kdo jiný by měl svému životu vládnout, než každý sám? Jsme samostatné bytosti s hlubokou vnitřní silou a schopností udělat ze života to nejlepší. Budeme se učit sedět na svém trůnu, vést svůj vlastní život k rozkvětu a spokojenosti a respektovat způsoby kralování druhých lidí v jejich životech. Přijměte své sebevědomé a respektující Já.

5. TÝDEN - TÝDEN NADHLEDU A ZDRAVÉHO ODSTUPU

Jestli se už dlouho koupete v problému, je třeba získat nadhled, ať vidíte vše z jiné perspektivy. Pohled ze široka, zdravý odstup a umět se svému dramatu zasmát - to jsou metody, které pomohou rozvíjet sebereflexi, moudrost, zodpovědnost za svůj život a radost. Každý náš problém je tu jen proto, abychom se z něj něco naučili a šli dál. Nejtěžší bývá odpoutat se a skutečně se posunout. Proto jsou tu humor a nadhled.

CO VŠECHNO V RÁMCI ŠKOLY ZÍSKÁTE?

 • 10 týdnů rozdělených na 5 klíčových témat sebelásky, každému se budeme věnovat vždy 2 týdny
 • 15 video nahrávek, které ve Vás probudí vnitřní klid a dodají Vám jasné kroky, jak postupovat
 • 7 poslechových meditací, díky kterým pozdravíte velmi rychle ve svém životě nové pocity, které Vás posunou vpřed
 • 20 praktických cvičení, vše jednoduché a sestavené tak, abyste si vytvořili nové denní návyky
 • přístup do Facebookové skupiny, kde budete moci sdílet Vaše pocity, pokroky a vzájemně se inspirovat
 • Škola sebelásky Vám zůstane již NAPOŘÁD k dispozici a budete se k ní moci kdykoli vracet

 

Existuje i PRÉMIOVÁ ŠKOLA SEBELÁSKY, ve které dostanete mnohem víc

 

 • Pět bonusových videí a cenná cvičení od dalších pěti expertů. - 1. týden Jana Mašková Zimolová, 2. týden Martin Černohorský, 3. týden Silvie Šabacká, 4. týden Jan Nammo Bradáček, 5. týden Bohdana Kabátová
 • 5 webinářů - každý týden jeden, kde odpovídám na vaše otázky k tématu týdne - VŘELE DOPORUČUJÍ ABSOLVENTI jako nejdůležitější doprovodnou část celé Školy sebelásky
 • Minikurz ke strachu ZDARMA - protože snižování strachu dává více prostou pro lásku
 • Zbrusu nové CD "Sebeláska - Audiolék pro ženskou duši"
 • Šest nových unikátních videonávodů a cvičení od značek jako: 1. Martina Brandová, 2. Kamila Bendová, 3. Michaela Měřínská a další...

Člověk potřebuje pro integrování změny minimálně 21 dní. Škola sebelásky je o 14 dní delší, ať jsou vaše změny hlubší a máte čas na ukotvení nových návyků.

CO JEŠTĚ O MÝCH KURZECH ŘÍKAJÍ?

Ahoj Lucie, vyzkoušela jsem tvou metodu přijetí strachu. Beru už dva roky antidepresiva a zažívám stavy silné úzkosti. Snažím se ale antidepresiva vysadit, a když to na mě přišlo, tak jsem vyzkoušela tvou metodu. A ten strach po chvíli opravdu zmizel! Trápí mě to celý život a nikdy bych nevěřila, že se účinek dostaví, když strach bezvýhradně přijmu. Jsi pro mě velkou oporou a inspirací a díky za tvůj pozitivní přístup.

Lucka S.Tvoje věrná fanynka

Milá Luci, je zajímavé, že po setkání se strachem se zmenšily moje katastrofické scénáře v hlavě. Nevím proč, ale zabralo to. Mám mnohem menší strach ze strachu, který by zase mohl přijít, i ze svých myšlenek. Je to zajímavé a nečekané, hlava mi to nebere, but I LIKE IT! Moc ti děkuji, jsem ráda, že jsou lidé, jako ty.

Katka25 let

Seminář byl inspirativní, poučný a také uklidňující. Vím, že když se mi podaří řídit se nástroji, které nám Lucinka předložila, nebudu mít strach z budoucnosti a z nedostatku lásky.

Evaúčastnice živého semináře

Lucčin náhled na strach mi pomohl uvědomit si, že ke mně patří a můžu ho mít ráda. Po setkání se strachem mi bylo líto, že jsem ho tak dlouho odmítala, protože jsem zjistila, že mi nechtěl nic udělat. Mít ráda svůj strach je překvapivě příjemná zkušenost. Srdečné díky!

Veronika37 let

Nedávno jsem si koupila online program Přijímám svůj strach a na podzim jsem již navštívila večer ke strachu v Brně. Lucie mi moc pomohla pochopit, že je to v mé hlavě, a že se to můžu naučit jinak. Od té doby se mi opravdu ulevilo. Nedám dopustit na krásné meditační nahrávky a relaxaci s Lucčiným hlasem. Její práce je neotřelá a pozitivní, zase k ní zajdu.

Magda

Milá Lucie, chtěla bych Vám opravdu ze srdce poděkovat za program "přijímám svůj strach". Téma strachu se mě také velice dotýká a už pár let přemýšlím, proč se ve mně zčista jasna objevil (spolu s nepříjemnými zažívacími potížemi). Navštívila jsem už hodně léčitelů, terapeutů, ale žádný z nich mi nepomohl, nic mi nevysvětlil. Díky Vám, konečně vím, pochopila jsem, že se svého strachu nemusím bát. Opravdu moc děkuju!

Lenka

Školu sebelásky budeme znovu otevírat 30.9. 2019

KOLIK ŠKOLA STOJÍ?

Základní verze
1.990 Kč
Škola sebelásky v její základní podobě
celkem15 videí, 20 praktických cvičení a 7 audionahrávek
přístup do uzavřené Facebookové skupiny

KDYŽ SAMI SEBE OPRAVDU PŘIJÍMÁME:

 • tvoříme zdravé vztahy sami se sebou a přijímáme a ctíme lidi okolo sebe
 • dokážeme uvolněně následovat a žít své názory, touhy a přání
 • přirozeně přijímáme sebe jako celek - tělo, pocity, myšlenky, chyby, atd.
 • vnímáme jedinečnost svou i druhých , a tak přestáváme závidět, protože není co
 • uvědomujeme si své kvality v našich různých životních rolích - např. jako partner, rodič, milenec
 • přejeme sobě i druhým úspěch, dokážeme upřímně podporovat

NABÍZÍM GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ

 • Protože své práci 100% věřím, ráda nabízím 100% vrácení peněz.
 • Pokud během dvou týdnů kurzu zjistíte, že to není nic pro Vás, nebo to nefunguje, obratem Vám vrátím peníze zpět.