Lucie Kolaříková zve na online webinář

SEBELÁSKA

aneb

MILUJI SVŮJ ŽIVOT

V úterý 1. května ve 20.30.

Na webinář už je přihlášeno 0 lidí

Umíte přijmout, co vám život naservíruje, nebo byste ho raději vyměnili za lepší? Ukážeme vám, jak můžou nechtěné, či tragické, události nasměrovat život správně.

Vymezte si asi 1,5 -2 hodiny času na

• silné osobní příběhy, které napsal sám život
  • popisy, jak teprve těžké události přinesly lásku a schopnost sebevyjádření
  • inspiraci, jak nezahořknout, ale začít opravdu milovat svůj život

Jsem autorkou Učebnice Sebelásky a online kurzu Škola sebelásky

Od roku 2011 se ve své práci věnuji tématu zdravé sebelásky.

Provázím šetrně vrstvami egoistické sebelásky, kde jde o naplňování zanedbaných dětských potřeb. Dále se noříme hlouběji, blíž k duši, na cestě potkáváme a léčíme strach, zklidňujeme mysl a probouzíme autentické já.

Při jemných setkáních s duší dochází k pravému sebepřijetí.

Mou práci ovlivňuje studium jednooborové psychologie na univerzitě v Regensburgu, terapeutické a koučovací výcviky, 11 let života v Německu a 28 let života v Čechách. Dále také časté cestování po světě, Budhismus, Tantra a mnoho seminářů, kterých jsem se účastnila. Nejdůležitějším vlivem jsou však vztahy a realita mého běžného života. V současnosti jsem především spokojená máma.

Mými váženými hosty budou JITKA ŠEVČÍKOVÁ a MARKÉTA DANIŠOVÁ

Jitka Ševčíková

Devět let pracovala ve špičkové IT společnosti v oblasti marketingu a PR. Po tragické smrti staršího syna působila v občanském sdružení Dlouhá cesta, zabývajícím se pomocí rodičů po smrti dítěte a pomáhala stejně postiženým rodičům. Je autorkou celorepublikového filantropického projektu Barevný anděl. Aktivně pomáhá charitativní činností, budováním koncepcí firemní filantropie a pořádáním benefičních akcí. Spolupracovala pár let s Jardou Duškem a divadlem Bolka Polívky.

Od roku 2010 lektoruje dovednosti v oblasti emoční inteligence, redukce stresu, komunikačních dovedností, konflikt managementu, time managementu, work life balance a práci v hladině alfa (snížené mozkové frekvenci). V ČR koordinuje a lektoruje vzdělávací projekt Brillant Brain (www.brillantbrain.com), je i součástí projektů Moudré podnikání žen a Lektorský kruh. Spolupracuje s Českou televizí, Českým rozhlasem, přednáší na vysokých školách, kongresech a konferencích, publikuje v life magazínech, odborných médiích a na webu Psychologie.cz. Pořádá semináře v České republice, v Indonésii, na Srí Lance, na Filipínách a na Mallorce. Mentoruje a podporuje několik filantropických projektů (Nadačník, NFRO..). Je spoluautorkou knihy S láskou i rozumem (Albatros, C-Press 2015). V současné době připravuje další knihu o pozitivní inteligenci pro nakladatelství Grada Publishing. V roce 2017 převzala na festivalu Všem ženám cenu „Ostara“ za celospolečenský přínos. Baví ji pilotování malých letadel, potápění se žraloky velrybími, objevování, cestování, příroda a muži.

Jsem ženou jednoho muže a mámou dvou úžasných dcer, od kterých se každý den učím něco nového.

Mé tři kočky mi laskavě svolily poskytovat jim přístřeší a jídlo (že bych byla jejich majitelkou, o tom nemůže být ani řeč  )

Moc ráda maluju, čtu, chodím do sauny a vařím. Jsem rychlá a mám ráda, když to kolem mě odsejpá.

Mým životním posláním je hledat příležitosti a zdroje a spojovat je s lidmi.

Vášnivě ráda organizuju semináře, přednášky a setkáte se mnou na živých akcích.

V e-mailech, po telefonu i živě nabízím hromadu péče, pochopení a postarám se o vás tak, aby vám s námi bylo hezky ❤

Markéta Danišová

PŘIJMĚTE POZVÁNÍ NA WEBINÁŘ,

1. května

ve 20.30
kde je přihlášeno už 0 lidí.

Chci se registrovat na webináře

Formulář byl odeslán, děkujeme.

Již několik dní je otevřen vstup do Školy sebelásky, která vás na cestě sebepoznání a přijetí láskyplně doprovodí.