.

Lucie Kolaříková vás zve ke shlédnutí webináře

SEBELÁSKA V RODINĚ A VE VÝCHOVĚ

Pokud chcete webinář vidět, musíte zadat svou emailovou adresu níže.

(webinář je zdarma)

ONLINE WEBINÁŘEM PROVÁZÍ

LUCIE KOLAŘÍKOVÁ

autorka Učebnice Sebelásky a online kurzu Škola sebelásky

Od roku 2011 se ve své práci věnuji tématu zdravé sebelásky. Sebeláska se mi ukazuje ve stále hlubších vrstvách a proto se má práce proměňuje a vyvíjí. Na seminářích a v online programech provázím lidi šetrně vrstvami egoistické sebelásky, kdy naplňují své zanedbané dětské potřeby, aby zjistili, že konzum k pocitu štěstí nevede. Dále se noříme do větších hloubek, procházíme léčením strachu, zklidňujeme mysl a prozkoumáváme autenticitu. Když se lidé na své cestě jemně setkávají se svou duší, dochází k pochopení pravého sebepřijetí.

Mou práci ovlivňuje studium jednooborové psychologie na univerzitě v Regensburgu, terapeutické a koučovací výcviky, 11 let života v Německu a 28 let života v Čechách. Dále také časté cestování po světě, Budhismus, Tantra a mnoho seminářů, kterých jsem se účastnila. Nejdůležitějším vlivem jsou však vztahy a realita mého běžného života.

V současnosti jsem především šťastná a utahaná máma krásné holčičky.

Mými hosty jsou dva zasloužilí rodiče Bohdana Kabátová a Martin Černohorský. Povídat si a sdílet své rodičovské postřehy budeme přibližně 75 minut. Na webináři mimo jiné probereme:

• proč je pro rodiče důležité pěstovat sebelásku, sebevědomí a sebedůvěru
  • jak a proč si nastavovat hranice
  • že jsme pro své děti jedinečnými vzory, které rodiče automaticky napodobují
  • a mnohem více!

A CO VÁM O SOBĚ MOHOU BOHDANA A MARTIN PROZRADIT?

BOHDANA KABÁTOVÁ

Bohdana Kabátová je koučka a mentorka v oblasti práce s vnitřními zdroji a využívání osobního potenciálu. Provází ženy i muže na cestě k jejich sebevědomí a osobnímu leadershipu. Je bývalá manažerka a líderka působící na významých pozicích a nadšená stoupenkyně konceptu svobodných a vědomých firem. Společně s Martinem Černohorkským a jeho ženou Terezou se podílí na projektu Život.je.

V tomto roce oslavila 20. výročí vztahu se svým partnerem, se kterým má dvě děti ve věku 11 a 13 let. Své děti vnímá jako velké učitele, kteří jí často nastavují pravdivé zrcadlo. Sama o sobě říká, že neustále objevuje nové rozměry moudrosti vycházející z její klidné síly a ženství, jejichž darů využívá ve prospěch sebe i ostatních.

MARTIN ČERNOHORSKÝ

Po mnoha letech velmi aktivního života, jsem poslechl volání a přešel z role aktivního sportovce a lídra do povolání průvodce a podporovatele. Hlavním rysem mého tvoření je podporovat a rozšiřovat myšlenky a projekty tvůrců a lídrů. Zasévat semínka pro inspiraci sebe i druhých. Jsem zakladatelem projektu Živá firma, v rámci kterého podporuji majitele a lídry firem na cestě k úspěšnosti a živosti jejich firem.