Lucie Kolaříková zve na online webinář

SEBELÁSKA - CESTA KE SVOBODĚ

Jak pustit "měl/a bych" a žít, co skutečně MŮŽU?

Ve čtvrtek 26. dubna ve 20.30.

Na webinář už je přihlášeno 0 lidí

Svoboda přichází skrz sebelásku. Každý kousek čistého sebepřijetí odemyká vnitřní vězení. Křídla rostou, zdravá lehkost a tvoření přicházejí ke slovu.

ve 20.30

Chci se registrovat na webináře

Formulář byl odeslán, děkujeme.

(webinář je zdarma)

Jsem autorkou Učebnice Sebelásky a online kurzu Škola sebelásky

Od roku 2011 se ve své práci věnuji tématu zdravé sebelásky.

Provázím šetrně vrstvami egoistické sebelásky, kde jde o naplňování zanedbaných dětských potřeb. Dále se noříme hlouběji, blíž k duši, na cestě potkáváme a léčíme strach, zklidňujeme mysl a probouzíme autentické já.

Při jemných setkáních s duší dochází k pravému sebepřijetí.

Mou práci ovlivňuje studium jednooborové psychologie na univerzitě v Regensburgu, terapeutické a koučovací výcviky, 11 let života v Německu a 28 let života v Čechách. Dále také časté cestování po světě, Budhismus, Tantra a mnoho seminářů, kterých jsem se účastnila. Nejdůležitějším vlivem jsou však vztahy a realita mého běžného života. V současnosti jsem především spokojená máma.

Naplánujte si přibližně hodinu, ve které se pověnujeme:

• rodinným a společenským vlivům na naši vnitřní svobodu
  • automatickému jednání, vnitřní pohotovosti a strachu
  • inspiraci, kudy z vězení
  • sdílení osobních zkušeností

Mým váženým hostem je SILVIE ŠABACKÁ

Jsem průvodkyní, lektorkou, podnikatelkou, ale také mámou nádherné dcery a ženou, která věří, že to jediné, co má na tomto světě skutečně význam je užívat si každodenních radostí. Sama miluji přírodu - lesy i řeky, cestování, tanec a něhu i blízkost lidského objetí.

Své klienty vedu velmi jemně skrze vnímání vlastního těla k novému pohledu na sebe sama, aby se mohli (znovu) cítit ve svém těle doma a dosáhli tak hluboké vnitřní spokojenosti. Baví mě propojovat vše dobré a zdrojující, ať už v jednom lidském těle, či v širší síti skvělých lidí, proto jsem také zakladatelkou centra Cesta integrity v Brně a spoluautorkou projektu Péče o jizvy.

PŘIJMĚTE POZVÁNÍ NA WEBINÁŘ,

kde je přihlášeno už 0 lidí.

Chci se registrovat na webináře

Formulář byl odeslán, děkujeme.

Již několik dní je otevřen vstup do Školy sebelásky, která vás na cestě sebepoznání a přijetí láskyplně doprovodí.