Získejte klíč ke svému skutečnému Já

VE ŠKOLE zdravé SEBELÁSKY

 • Bojíte se okusit vlastní vnitřní sílu, která vibruje pod povrchem?
 • Nedokážete věřit skutečně sami sobě, i když po tom tajně toužíte?
 • Neumíte říct druhým "Ne", protože Vám to je nepříjemné?

NEBO

 • Máte nutkavou potřebu mít nad věcmi neustále kontrolu?
 • Pronásleduje Vás pocit, že nikomu nemůžete nikdy úplně věřit?
 • Bojíte se říci "Nevím", když se zrovna nechcete rozhodnout a potřebujete čas na rozmyšlenou?

A co když vám povím, že vím, jak z toho ven?
Že ode mě dostanete ten správný recept
na spokojený a harmonický život?

Jmenuji se Lucie Kolaříková

a mám dobrou kvalifikaci v tom, co druhé učím - vím, jaké je nemít se ráda a jak se to postupně naučit. Když jsem se ve 22 letech začala vědomě sebelásku učit a rozvíjet, používala jsem cvičení a informace, které jsou obsahem i dnešní Školy sebelásky.

Dnes už je jisté, že fungují nejen mně, ale tisícům dalších žen - jsou prověřené praxí. 

Chodily mi nápady na různé praktické metody a meditace, které se staly součástí mého každodenního života. Věnovala jsem sebelásce asi 10 minut denně. Změny začaly přicházet až po několika měsících, bylo důležité se nevzdat. Odměnou mi byl úlevný pocit "jsem dost dobrá", který se sladce šířil do různých částí mého života - vztahů, peněz, poslání, atd. Začala jsem pak dělat reálné změny v životě,  abych následovala tu probuzenou touhu být spokojená a sama sebou.

V roce 2011, po letech práce se sebou, jsem dostala jasný impuls, dát svým postupům strukturu a sdílet je s co nejširší skupinou žen.  Tak vznikla má práce se sebeláskou - kniha, živé semináře, meditace a ONLINE ŠKOLA SEBELÁSKY.

Krok za krokem vás provedu klíčovými oblastmi sebelásky a postupně vám předám tipy a triky ověřené v praxi. 

Věřím, že každá žena může změnit vztah sama k sobě
a díky tomu žít SVŮJ život.

Škola sebelásky mi ukázala moji životní cestu. Naučila jsem se v ní více přijímat svoje tělo a svoji ženskost - to byl velký krok. Kromě toho jsem hodně začala pracovat se svým vnitřním dítětem, které na to dlouho čekalo a díky Škole sebelásky, kde to celé začalo, jsem ho postupně vyživila a zacelila mnoho jeho zranění. Cvičení ze Školy jsem opravdu zařadila do svých každodenních činností a dávám si díky nim najevo, že si sebe vážím.

Je to už téměř dva roky, co jsem Školu sebelásky absolvovala, ale musím říct, že se k ní stále ráda vracím. Naprosto nadšená jsem byla z webinářů, které pro mě byly vrcholem každého týdne. Nikdy jsem se nezapomněla zeptat a vždy jsem se těšila na Lucčinu odpověď. Po každém webináři jsem měla radostný pocit, že jsem v pořádku taková jaká jsem, a to mi dalo sílu a chuť jít dál i přesto, že jsem zažívala jedno ze svých nejtěžších období života.

Škola sebelásky pro mě byla ohromným pomocníkem a Lucka v ní opravdovou velkou kamarádkou a já bych ji doporučila každému, kdo se touží více poznat, chce mít něžnější vztah k sobě samému a má chuť se mít opravdu rád.
Martinaúčastnice Školy sebelásky

NA JAKÉ ZMĚNY VE SVÉM ŽIVOTĚ SE DÍKY
ŠKOLE SEBELÁSKY MŮŽETE TĚŠIT?


Osvojíte si nové návyky

Díky nim budete šťastnější a získáte větší jistotu ve svém každodenním životě.

Ve vašem životě bude méně sebekritiky a více laskavých a uvolněných myšlenek

Ty vám budou dodávat energii.

Zvýšíte svou pravou sebedůvěru

Díky ní rádi projevíte svou krásu a sílu.

Prohloubíte lásku a soucit k sobě samým

A odpustíte si vše, čeho jste se na sobě kdy dopustili.

Vyčistíte si hlavu,

která vám bude tvořit sama od sebe nové nápady a možnosti, jak si plnit sny,

Najdete vnitřní klid a ticho

Udělá vám to dobře. :)

Zahojíte všechny vaše rány

Aktivujete schopnosti a odvahu podniknout v životě potřebné změny

Díky nim se budete cítit konečně dobře!

A třeba právě vy
mi po Škole sebelásky napíšte: 

Škola sebelásky mi změnila život, samozřejmě k lepšímu. Jsem až v šoku, jak málo někdy stačí. Už druhý týden jsem se nepoznávala a myslím, že i manžel se nestačí divit, a jsme vlastně oba šťastní, že se tato proměna stala. Děkuju mockrát za otevření nové cesty s láskou a vděčností.
Janaúčastnice Školy sebelásky

JAKÁ TÉMATA JSEM PRO VÁS
DO ŠKOLY SEBELÁSKY VYBRALA?

Přeji si, aby vám Škola sebelásky přinesla skutečnou změnu.
Proto stojí na pěti tématech, která jsou pro vztah k sobě samé klíčová.


1. téma
MILUJI SVÉ TĚLO

Prohloubíme jistotu a radost bytí ve vašem těle

Naše tělo je náš domov. Jediné tělo, které máme, nejlepší přítel, vozítko životem, chrám duše a kronika bytí. Vztah, jaký k němu máme, ovlivňuje jeho vitalitu, vzhled i zdraví. A pocit, se kterým obýváme své tělo, ovlivňuje každý náš krok. Jak se asi žije v těle, ve kterém je nám dobře?


Součástí 1. tématu je 1 výukové video, 2 audio nahrávky (meditace), 4 praktická cvičení se 2 videonávody - jednoduchá, ale velmi účinná, pomohou vám ukotvit se v nových návycích, Studiní plán - Doporučení, co dělat, abyste z tématu vzali co největší užitek a Výbava na další cestu aneb Jak dál? - doporučení, rady a tipy, jak si udržet nově přijaté a naučené .

2. téma
VNÍMÁM A OCEŇUJI SVÉ SCHOPNOSTI

Objevíme vaše nové možnosti

Vyčítat si chyby a nedokonalost a schopnosti a úspěchy brát jako samozřejmost - to je celkem běžný přístup. Jak by se ale změnily naše životy, kdybychom docenily, co umíme a přestaly jsme své úspěchy shazovat? Otevřely by se obzory nových možností, protože člověk schopný vidí víc.


Součástí 2. tématu je 1 výukové video, 5 praktických cvičení se 2 videonávody - jednoduchá, ale velmi účinná, pomohou vám ukotvit se v nových návycích, Studiní plán - Doporučení, co dělat, abyste z tématu vzali co největší užitek a Výbava na další cestu aneb Jak dál? - doporučení, rady a tipy, jak si udržet nově přijaté a naučené .

3. téma
MILUJI SVÉ VNITŘNÍ DÍTĚ

Uvolníme vaši vibrující vnitřní energii

Jsme kreativní, zranitelní, emocionální, živelní a máme své potřeby - to jsou vlastnosti našeho vnitřního dítěte, které jsou obvykle pokroucené a potlačené výchovou. Jak by mohlo vaše vnitřní dítě okořenit váš život? Poznejte kvality svého nevinného, živého já.


Součástí 3. tématu je 1 výukové video, 1 audio nahrávka (meditace), 4 praktická cvičení se 2 videonávody - jednoduchá, ale velmi účinná, pomohou vám ukotvit se v nových návycích, Studiní plán - Doporučení, co dělat, abyste z tématu vzali co největší užitek a Výbava na další cestu aneb Jak dál? - doporučení, rady a tipy, jak si udržet nově přijaté a naučené .

4. téma
PROBOUZÍM SVÉ KRÁLOVSKÉ JÁ

Probudíme vaše pravé sebevědomí

Kdo si věří, vládne svému životu. A kdo jiný by mu měl vládnout? Pravé sebevědomí znamená přijmout svou samostatnost, dospělost a hlubokou vnitřní sílu být hybatelem svého života. Jaký by byl váš život, kdyby vaše sebevědomé a respektující Já vzalo do rukou vše, na čem vám záleží?


Součástí 4. tématu je 1 výukové video, 1 audio nahrávka (meditace), 4 praktická cvičení se 2 videonávody - jednoduchá, ale velmi účinná, pomohou vám ukotvit se v nových návycích, Studiní plán - Doporučení, co dělat, abyste z tématu vzali co největší užitek a Výbava na další cestu aneb Jak dál? - doporučení, rady a tipy, jak si udržet nově přijaté a naučené .

5. téma
MÁM ZDRAVÝ ODSTUP SAMA OD SEBE

Otevřeme pravou moudrost, nadhled a humor

Koupat se v problému, točit se v kruhu, nenacházet cestu ven - to bývá častý životní přístup. Jaké by ale bylo důvěřovat svému životu natolik, že mu dovolíme, ať nás občas překvapí a my tu situaci budeme milovat? Jaké by bylo nebýt zavrtaná do svých problémů, ale umět se povznést a přijímat, co je?


Součástí 5. tématu je 1 výukové video, 3 audio nahrávky (meditace), 4 praktická cvičení se 2 videonávody - jednoduchá, ale velmi účinná, pomohou vám ukotvit se v nových návycích, Studiní plán - Doporučení, co dělat, abyste z tématu vzali co největší užitek a Výbava na další cestu aneb Jak dál? - doporučení, rady a tipy, jak si udržet nově přijaté a naučené .

Celkem

0

skvělých týdnů
rozdělených na 5 klíčových témat sebelásky, každému se budeme věnovat vždy 2 týdny.
0

video nahrávek
které ve Vás probudí vnitřní klid a dodají Vám jasné kroky, jak postupovat.
0
poslechových meditací
díky kterým pozdravíte velmi rychle ve svém životě nové pocity, které Vás posunou vpřed.
0
praktických cvičení
vše jednoduché a sestavené tak, abyste si vytvořili nové denní návyky.

A to není vše! 

VE ŠKOLE SEBELÁSKY
NA VÁS JEŠTĚ ČEKÁ:


5 BONUSOVÝCH VIDEÍ

Pět prohlubujících videí k tématům Školy sebelásky od dalších pěti expertů v oboru.

 • Jana Mašková Zimolová s přednáškou „Tělo a sexualita".
 • Martin Černohorský v rozhovoru  „Najdi své životní poslání".
 • Silvie Šabacká s praktickým návodem  „Vnitřní dítě a sexualita".
 • Jan Nammo Bradáček s praktickou ukázkou meditace a rozhovorem na téma „Sebevědomí a pokora".
 • Bohdana Kabátová v rozhovoru „Nadhled nám dává křídla".

5 WEBINÁŘŮ NA MÍRU

Odpovídám na vaše aktuální otázky k probíhajícímu tématu.

VŘELE DOPORUČUJÍ ABSOLVENTI jako nejdůležitější doprovodnou část celé Školy sebelásky.

MINIKURZ KE STRACHU

Záznam dvou vysílání na téma strach. Jedno vysílání speciálně pro ženy, druhé pro muže.

Protože snižování strachu dává více prostou pro lásku.

Původní cena: 350,- pro Vás ZDARMA.

CD V ONLINE VERZI „SEBELÁSKA - AUDIOLÉK PRO ŽENSKOU DUŠI"

Terapeutické nahrávky pomohou ještě více podpořit dobrý vztah k sobě sama.

Původní cena: 490,- pro Vás ZDARMA.

Úplně nově!

6 UNIKÁTNÍCH VIDEOROZHOVORŮ A PRAKTICKÝCH CVIČENÍ

Šest nových praktických videonávodů a cvičení

Od osobností jako Martina Brandová, Kamila Bendová, Michaela Měřínská nebo Žaneta Ariati.

Okusíte lákavá témata: Jak se cítit krásná?, Peníze jsou sexy!, Negativní emoce Tě informují o Tvém vztahu, Miluji svá kila nebo Otevírání čarodějných schopností ženy.

Buďte u toho. V akci pouze teď!

Původní cena: 2500,- pro Vás ZDARMA.

PŘÍSTUP DO FACEBOOKOVÉ SKUPINY

Moje osobní podpora a provázení vás na vaší nové cestě. 

Budete moci sdílet Vaše pocity, pokroky a vzájemně se inspirovat.

Obsah kurzu udržuji stále čerstvý a aktualizovaný. Letos navíc členská sekce dostala zbrusu nový ohoz.
Nakoukněte, jak to tam vypadá. ↓↓↓

ŠKOLU SEBELÁSKY JSEM PRO VÁS PŘIPRAVILA
VE DVOU VERZÍCH:


 • 1
  KOMPLET VERZE  

4.990 Kč

V ní máte přístup k 5. tématům:

 1. Miluji své tělo
 2. Vnímám a oceňuji své schopnosti
 3. Miluji své vnitřní dítě
 4. Probouzím své královské já
 5. Mám zdravý odstup sama od sebe

A také přístup ke všem bonusům:

 • 5 bonusových videí
 • 5 webinářů na míru
 • Minikurz ke strachu v hodnotě 350 Kč
 • CD v online verzi „Sebeláska - audiolék pro ženskou dušI" v hodnotě 490 Kč
 • 6 unikátních videorozhovorů a praktických cvičení v hodnotě 2 500 Kč
 • Přístup do FB skupiny s mou osobní podporou

Možnost rozdělit na 2 splátky - 2x 2645,- (celková cena 5290,-)

 • 2
  LIGHT VERZE  

2.990 Kč

V ní máte přístup k 5. tématům:

 1. Miluji své tělo
 2. Vnímám a oceňuji své schopnosti
 3. Miluji své vnitřní dítě
 4. Probouzím své královské já
 5. Mám zdravý odstup sama od sebe

A to je vše. :) 

BEZ OSOBNÍ PODPORY. Tedy bez webinářů, bez přístupu do podpůrné facebookové skupiny a bez osobního provázení Lucií Kolaříkovou.

A TAKÉ BEZ BONUSŮ A DÁRKŮ. Tedy bez bonusových videí, bez CD Sebeláska, bez Minikurzu ke strachu, bez video rozhovorů.

Začnete hned po zaplacení a budu vás provázet skrz doprovodné e-maily.  Tento kurz můžete také darovat - napište si o Dárkový poukaz. 


Chci ti moc poděkovat za školu. Hodně jsem přemýšlela zda zvolit Komplet verzi a vůbec nelituji. U otázek na webminářích si často říkám, že tohle je přesně moje otázka, i když mě vůbec nenapadla a vyslovil ji za mě někdo jiný. Bonusy jsou také super.
Jitkaúčastnice Školy sebelásky
Dobrý den, chtěla jsem Vám moc poděkovat za online kurz sebelásky. Šel v mém případě hezky do hloubky a moc ráda se k němu vracím. Nejraději mám meditaci usmívající se tělo, je to prostě něco báječného. Lucčino provázení mě obohatilo příjemnou energií, že ve svých myšlenkách, pocitech a problémech nejsem sama a že to taky zvládnu. A za to moc děkuji.
Nikolaúčastnice Školy sebelásky
Milá Lucko, chtěla bych Vám poděkovat za Školu sebelásky a vůbec za to, co děláte. Do Školy sebelásky jsem se pustila ve velmi náročném období kdy mám dvě malé děti a dokončujeme rekonstrukci domu, takže jsem stále trochu "pozadu", ale jedu svým tempem podle toho kdy mám čas, chuť a energii. Nicméně musím říct, že i ta část, kterou jsem zatím prošla, mě oslovila a velmi mi to sedne.

Už několik let trpím agorafobií ve spojení s panickými atakami a poměrně těžkým atopickým ekzémem, což jsou podle mého dvě spojené nádoby. Mám lepší i horší období, zkusila jsem i terapii, ale bohužel to nikdy nemělo velký efekt. Proto jsem ráda, že jsem narazila na někoho, jehož terapeutické metody a rady mě tolik oslovily a hlavně mi došlo jak moc tyto problémy se sebeláskou souvisí, jak jsem na sebe náročná a jak moc se "trestám" a vyčítám si případné neúspěchy.
Kateřinaúčastnice Školy sebelásky
Dobrý den, Ráda bych vám moc poděkovala za kurz sebelásky, našla jsem v něm hodně inspirace, meditace používám skoro každý den. Jsou mým průvodcem v náročném období (uvědomila jsem si, že už nejsem jen vyčerpaná, ale že se vrátily deprese a úzkosti a navíc, že má roky dlouhá snaha o léčbu exemu u mě a dcery přerostla v poruchu příjmu potravy). Už dlouho si uvědomuji, že cesta, kterou potřebuji jít, je cesta lásky k sobě i okolí, ne cesta pravidel a zákazů a vaše meditace a cvičení beru jako dobré vodítko. Děkuji, přeji ať se vám daří
Lucieúčastnice Školy sebelásky

Škola sebelásky Vám zůstane již NAPOŘÁD k dispozici
a budete se k ní moci kdykoli vracet.

Navíc nic neriskujete. Nabízím vám 

GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ

Protože své práci 100% věřím a vím, kolik hodnoty jsem vložila do celého kurzu, ráda nabízím 100% vrácení peněz.

Pokud během dvou týdnů kurzu zjistíte, že to není nic pro Vás, nebo to nefunguje, obratem Vám vrátím peníze zpět.

V případě, že budete mít kurz rozdělený na splátky, je nutné uhradit první část ještě před vstupem do kurzu.

To se mi líbí, jdu do toho!

Chyťte svou šanci a vstupte dovnitř. Těším se na vás. :)

KDYŽ SAMI SEBE OPRAVDU PŘIJÍMÁME:

 • Máme zdravý vztah sami k sobě a přijímáme druhé lidi takové, jací jsou,
 • dokážeme si jít v klidu za svým a žít své názory, touhy a přání,
 • přirozeně přijímáme sebe jako celek - tělo, pocity, myšlenky, chyby, atd.,
 • vnímáme jedinečnost svou i druhých, a tak přestáváme závidět, protože není co,
 • uvědomujeme si své kvality v našich různých životních rolích - např. jako partner, rodič, milenec,
 • jsme ve spojení se svým pravým já, proto můžeme aktivně utvářet svůj život a být spokojení.

A pokud to nyní nemáš, pojď si pro to.
Brány Školy sebelásky jsou otevřené
a ty máš šanci změnit svůj život. 

Pojď se mít o další kousek víc rád/a.

DOVOLTE MI OSOBNÍ SLOVO NA ZÁVĚR

Téma sebelásky se často prezentuje jako takové sladké, pěkňoučké a voňavé (ano, sama jsem k tomu v minulosti přispívala).  → Měj se ráda a budeš šťastná, zářivá a stále usměvavá ← - tohle funguje dlouhodobě jen v dívčích románech. V životech dospělých žen a mužů je realita života promíchaná se závažnými tématy, s ošklivými zkušenostmi a náročnými výzvami. Možná každý z nás poznal pochybnosti a pocit, že je divný a navíc je s tím na celém světě sám.

Ráda se proto zabývám tím

✓ jak sebeláskou uzdravit hluboce zakořeněné programy sebe odmítání,
✓ jak díky sebelásce změnit opravdu ošklivou realitu,
✓ jak opravdu dozrát a integrovat sebelásku bez potřeby se obhajovat.

Škola sebelásky trvá 10 týdnů. Za tu dobu se dá přepsat slušná řádka vnitřních programů a ukotvit nové postoje. Já se už teď těším, až vás Školou budu provázet a bude mi ctí a potěšením zažívat s vámi vaše životní změny.