Vítejte u vysílání webináře s Lucií Kolaříkovou

SEBELÁSKA - CESTA KE SVOBODĚ

Jak pustit "měl/a bych" a žít, co skutečně MŮŽU?

Pokud nevidíte obrazovku s vysíláním prosím obnovte si stránku.

Na webinář už je přihlášeno 0 lidí

Svoboda přichází skrz sebelásku. Každý kousek čistého sebepřijetí odemyká vnitřní vězení. Křídla rostou, zdravá lehkost a tvoření přicházejí ke slovu.

Na webináři jsme otevřeli brány do nově přetočené Škole sebelásky! Je hlubší, autentičtější a bohatší než dřív. Chcete se o ní dozvědět více informací? Klikněte na tlačítko níže.

Víte o někom, komu by se webinář mohl líbit? Řekněte o vysílání svým přátelům na Facebooku.

MÁTE DOTAZ?

Pokud vás během vysílání napadne nějaká otázka, napište ji do komentářů níže. Dotazy vám do dalšího dne zodpovíme.

1. Jana Coufalíková napsal:

Jste holky úžasné. Jen víc takových sdílných lidí. Díky
    Jana

2. jitka napsal:

Krásné páteční a slunečné dopoledne,
    Lucko i Silvie, díky za opravdu hodnotný a inspirativní webinář, který mi opět otevřel oči a já skrze vaše slova zjistila, proč po dvou letech vyhoření se mé tělo již neposouvá dále (nastoupila jsem dobrou cestu, ale byl tam ten šok) . Díky za uvědomění.
    Lucko, s tím souvisí i vaše myšlenka – svoboda při jídle. Nechci Vám (teď v mých 50-ti letech radit, jen sdílím svoji zkušenost) – u svých dětí jsem si přála, aby jedli v klidu, u stolu, připouštím, že ráno se snídalo u televize, (zatímco já, abych stíhala jsem pobíhala u jídla). Nyní vidím a prožívám, jak důležité je stolování – pohoda, klid, krásné prostředí, sdílení s ostatními a hlavně udělat si na jídlo čas – být svobodná, přijmout připravené, tak aby tělu prospělo na všech úrovních a přineslo požitek., poděkovat za to. Je to nyní pro mě i jakýsi rituál a i vlastně téma sebelásky. chvíle nadechnout se a načerpat sílu.
    P.s. Nikdy jsem nic nesdílela, ale tohle mi nedalo, Asi se opravdu s Vašimi radami měním. Díky.Přeji pohádkové dny.
    Jitka

3. Katka napsal:

Holky,
    dotaz nemám, jen chci poděkovat. Přesně zrovna moje téma. Takže díky, jste úžasné combo :)

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.