Škola sebelásky pořádá historicky první

SETKÁNÍ NAŽIVO

Pojďte se potkat se ženami, které znají pochybnosti o sobě, staví se k nim čelem a chtějí je změnit. Užijeme si společný den s ženami ze Školy sebelásky. Setkejte se nejen se svým ročníkem, ale i se ženami z minulých let.

Probereme témata, na která jste na cestě Školou sebelásky narazily a posuneme vás dál. Jak?

• Utvoříme mentorské kroužky, kde můžete od ostatních získat zajímavé vhledy a inspiraci.
  • Dostanete prostor sdílet své příběhy a změny.
  • Ráda zodpovím vaše otázky.
  • Uděláme sli společně několik cvičení k sebelásce.

Cílem setkání je ještě víc vás podpořit na vaší životní cestě a propojit vás mezi sebou.

• Vemta svá těla, schopnosti, vnitřní dítě, sebevědomí i humor přesně v té podobě, v jaké teď jsou a přijďte.
  • Přijďte každé své buňce připomenout, že v tom nejste sama a načerpejte odvahu, moudrost a klid.
  • Pojďte se posilnit do prostředí bez konkurence a poměřování, protože to necháme doma.
  • Pojďme se potkat ve své obyčejnosti, přirozenosti a právě takové, jaké teď a tady chceme být. Sukně, kalhoty, líčení nebo bez - nehraje roli, je to fuk.

Buďte jen samy sebou. :)

bez DPH

29. února
V den, který je jen jednou za 4 roky

9 - 17 hodin

R Y B A L K A
Rybalkova 383/55
Praha 10 – Vršovice

Když se ženy podporují a upřímně sdílejí, dotýkají se tím své prazákladní potřeby propojení se svým kmenem a se svým ženstvím.