Na této stránce probíhá vysílání on-line seriálu

O ČEM SE ŽENY STYDÍ MLUVIT?

Děkujeme, že jste byli s námi!

Vysílání skončila.

Pokud se chcete k některému dílu vrátit, najdete je v členské sekci kurzu Škola sebelásky.

Často se nás ptáte:

Mám Školu sebelásky z dřívějška, ale rozhovory tam nevidím.

Záleží na tom, jak moc z dřívějška. Pokud máte Školu sebelásky z roku 2016 a dříve, kdy jsem ji dělala ještě s Alicí Kirš, tak v ní opravdu Rozhovory nenajdete. Jsou umístěny ve zbrusu nové ČS kurzu na tomto webu.

Pro všechny předešlé absolvenky jsem připravila možnost, jak získat tuto novou, aktualizovanou členskou sekci včetně rozhovorů. V případě zájmu mi napište na e-mail seminare@luciekolarikova.cz a s možností vás moc ráda seznámím.

Záznamy všech vysílání najdete ve Škole sebelásky.

Ve vysílání budu mluvit také o právě otevřeném on-line kurzu ŠKOLA SEBELÁSKY

Když sami sebe opravdu přijímáme, pak...

• Máme zdravý vztah sami k sobě a přijímáme druhé lidi takové, jací jsou,
  • dokážeme si jít v klidu za svým a žít své názory, touhy a přání,
  • přirozeně přijímáme sebe jako celek - tělo, pocity, myšlenky, chyby, atd.,
  • vnímáme jedinečnost svou i druhých, a tak přestáváme závidět, protože není co,
  • uvědomujeme si své kvality v našich různých životních rolích - např. jako partner, rodič, milenec,
  • jsme ve spojení se svým pravým já, proto můžeme aktivně utvářet svůj život a být spokojení.

A přesně to společně ve vašem životě v on-line Škole sebelásky dokážeme!

Máte dotaz, něco vám není jasné,
chcete se o něco podělit?

Zanechte svůj komentář, po vysílání vám na vaše dotazy ráda odpovím. :)

1. Nela napsal:

Podařilo se mi shlédnout až závěrečné video o vztaku a chci za něj poděkovat! Silné informace, velká sebereflexe, neuvěřitelně věcné a otevřené, velmi si toho vážím a moc, moc děkuji!
    Jste úžasná, Lucie, moc vám fandím ❤

2. Zuzka napsal:

Nedaří se mi spustit záznam. Jak na to? Nikde žádné spouštěcí tlačítko, jen obrázky. Děkuji.

• Verča Mašínová napsal:

Milá Zuzko, mezi jednotlivými rozhovory je vždy krátká doba, kdy není dostupný ani záznam ani nové video. Protože vysíláme obden a záznam je k dispozici jen 24 hodin po odvysílání. Pokud byste měla zájem o přístup k rozhovorům zpětně, najdete je v kurzu Škola sebelásky. rádi vás tam uvítáme :). https://skola-sebelasky.cz

3. Iva Bernát napsal:

Je možné si pustit někde záznam, když jsem něco z předchozích dnů nestihla?

• Verča Mašínová napsal:

Ivčo, záznam aktuálního vysílání je dostupný vždy 24 po odvysílání, pak ho stahujeme a je dostupný už jen v členské sekci Školy sebelásky. Pokud máš přístup z dřívějška, můžeš se k rozhovorům dostat odtamtud. A nebo do Školy sebelásky vstoupit letos, vstup je otevřený až do neděle 29.9. do půlnoci. Rádi tě tam uvidíme. :) – https://skola-sebelasky.cz

• Iva Bernát napsal:

Veru děkuji, sebelasku mám z dřívějška a právě webináře tam zatím nevidím? Tak počkám, až je tam dáte :-). Děkuji.

• Verča Mašínová napsal:

Ivčo, musela jsem se v tom jako nováček týmu zorientovat. :D Je to tak, že pokud máš Školu sebelásky z roku 2016 a dřív, kdy ji Lucie dělala ještě s Alicí Kirš, tak tam Rozhovory opravdu nenajdeš. To je jiná verze. Letos se Škola sebelásky aktualizovala, předělávali jsme i vnitřek a je rozšířená právě o tyto rozhovory. Je to ČS, která je zde na webu. Měl by ti v těchto hodinách přijít e-mail, jak přístup do této nové a aktualizované Školy sebelásky získat. Pokud by ti nedorazil, napiš prosím na seminare@luciekolarikova.cz a Markéta ti moc ráda s tím pomůže. :)

• Andi napsal:

Dobry den, predevsim chci moc podekovat za velice inspirativni a krasne webinare – pohladily po dusi a pripomnely mi atmosferu Skoly sebelasky :) Nektere okamziky v nich mely pro mne az lecivou moc! Mila Lucko, moc dekuji za to, co delas a za to jaka jsi a jak obohacujes tento svet! Jsi pro mne velkou inspiraci… A dotaz ohledne moznosti videt webinare znovu – take jsem prosla Skolou sebelasky – jiz 2x :) !! – mam tedy pristup z drivejska, ale nikde jsem v clenske sekci webinare nenasla. Dekuji.

4. Lucka napsal:

Dobrý večer, nestihla jsem první video. Nemohli by ste ho ješte jednou zpřístupnit? Dekuji

• Lucie napsal:

Mila Lucko, čtu dotaz az ted, tak se omlouvam za zpozdenou odpoved.
      Vsechny rozhovory jsou od vysilani dostupné 24 hodin, a po uplynutí teto doby jsou k dispozici jako součást Skoly sebelasky, ktera se 30.9. spoušti. Nejen rozhovory, ale take kazdy host vytvoril ke svému tematu cvičeni. Všechna témata jsou totiz o sebelasce. Rada Vas uvítám a provedu Školou sebelasky, kde muzete uz navždy čerpat z obrovského balíku informaci, cvičeni a meditaci ode me a dalsich 9 lektorů.

5. Jana K. napsal:

Děkuji za tento rozhovor. Jsem tlustá a už mám dost toho, neustále řešit svojí váhu. Bude mi 45 let a svojí váhu řeším už od dětství. Nedávno jsem se dostala do stejného bodu jako Martina. Už jsem neměla sílu na to bojovat neustále se svojí váhou. Cvičit do vysílení, vyčítat si sladké a další věci. Chci mít život ve svých rukou a ve svém těle, ať je jaké je. Z dnešního rozhovoru jsem si vzala hodně. Díky. Jste obě super.
    Lucku jsem zažila i osobně na Sebelásce a byl to hukot. Ale pro mě dost přínosný.

• Lucie Kolařikova napsal:

Ano, ano, ano!
      Dobre ten pocit vysileni se tím, že v sobě dokola něco řeším, znám. Není špatné se tak vyšťavit, může to být konečně způsob, jak nad těmi překážkami konečně mávnout rukou a začít žít 👍😊!

6. Lenka napsal:

Milé ženy,
    děkuji za úžasné a typů plné povídání, určené nejen nám, baculkám 😁. Co si dnes odnáším?Přijetí sebe sama a toho, jaká jsem a že je to tak v pořádku. A vykročení na cestu hledání – proč zrovna v tom konkrétním místě na těle se mi tuk hromadí,?pracovat s tím, vědomě rozpouštět.
    Ještě jednou díky moc!

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.